FCH043N60 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 731
Gegevensblad
Similar
IXYS
Op voorraad: 3.650
Gegevensblad
Similar
IXYS
Op voorraad: 210
Op voorraad: 57
Op voorraad: 65
Op voorraad: 0
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 880
Vishay Siliconix
Op voorraad: 479
Vishay Siliconix
N-kanaal 600 V 75 A (Tc) 592W (Tc) Through-hole TO-247-3
FCH043N60
Productnummer DigiKey
FCH043N60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCH043N60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 75A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
FCH043N60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
215 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12225 pF @ 400 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
592W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
43mOhm @ 38A, 10V