IXKK85N60C
Productnummer DigiKey
IXKK85N60C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXKK85N60C
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 85A TO264A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 85 A (Tc) Through-hole TO-264AA
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
36mOhm @ 55A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 4mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
650 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Type montage
Through-hole
Technologie
Apparaatpakket leverancier
TO-264AA
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Verpakking / doos
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Basisproductnummer
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V