IXTQ18N60P is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 9
Gegevensblad
onsemi
Op voorraad: 0
STMicroelectronics
Op voorraad: 481
N-kanaal 600 V 18 A (Tc) 360W (Tc) Through-hole TO-3P
IXTQ18N60P
Productnummer DigiKey
IXTQ18N60P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTQ18N60P
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 18A TO3P
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
360W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-3P
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
420mOhm @ 9A, 10V