PLT10HH900150PNL
Productnummer DigiKey
490-PLT10HH900150PNLTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-PLT10HH900150PNLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-PLT10HH900150PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLT10HH900150PNL
Beschrijving
CMC SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,3mOhm
Nominale spanning - DC
300V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Grootte / afmetingen
0,508" L x 0,260" B (12,90mm x 6,60mm)
Hoogte (max.)
0,370" (9,40mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 10 MHz
Nominale stroom (max.)
15A