PLT10HH101150PNL
Productnummer DigiKey
490-12821-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-12821-1-ND - Cut Tape (CT)
490-12821-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLT10HH101150PNL
Beschrijving
CMC 15A 2LN 100 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PLT10HH101150PNL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,3mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
300V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,370" (9,40mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pad
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 10 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
15A