PLT10HH450180PNL
Productnummer DigiKey
490-12822-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-12822-1-ND - Cut Tape (CT)
490-12822-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLT10HH450180PNL
Beschrijving
CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 45 Ohms @ 10 MHz 18A DCR 1,8mOhm
EDA/CAD-modellen
PLT10HH450180PNL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,8mOhm
Nominale spanning - DC
300V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Hoogte (max.)
0,370" (9,40mm)
Impedantie bij frequentie
45 Ohms @ 10 MHz
Nominale stroom (max.)
18A