APHHS1005LSECK/J4-PF
Productnummer DigiKey
754-2124-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2124-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2124-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHHS1005LSECK/J4-PF
Beschrijving
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 605nm Led-indicatie - Discreet 1,8V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APHHS1005LSECK/J4-PF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,8V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Kijkhoek
120°
Golflengte - piek
611nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
0,80mm x 0,50mm