APHHS1005LZGCK-V
Productnummer DigiKey
754-2126-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2126-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2126-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHHS1005LZGCK-V
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 2SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 525nm Led-indicatie - Discreet 2,65V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APHHS1005LZGCK-V Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,65V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Kijkhoek
140°
Golflengte - piek
515nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
0,80mm x 0,50mm