APHHS1005LSECK/J3-PF
Productnummer DigiKey
754-2123-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2123-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2123-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHHS1005LSECK/J3-PF
Beschrijving
LED RED CLEAR 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 625nm Led-indicatie - Discreet 1,8V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APHHS1005LSECK/J3-PF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,8V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Onafhankelijk
Golflengte - piek
640nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
0,80mm x 0,50mm