IXFH60N50P3 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 45
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 497
Gegevensblad
STMicroelectronics
Op voorraad: 237
N-kanaal 500 V 60 A (Tc) 1040W (Tc) Through-hole TO-247AD (IXFH)
IXFH60N50P3
Productnummer DigiKey
238-IXFH60N50P3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH60N50P3
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 60A TO247AD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
96 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6250 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1040W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247AD (IXFH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 30A, 10V