APT5014BLLG
Productnummer DigiKey
APT5014BLLG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT5014BLLG
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 35A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 500 V 35 A (Tc) 403W (Tc) Through-hole TO-247 [B]
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
72 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3261 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
403W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
140mOhm @ 17,5A, 10V