STW32NM50N
Productnummer DigiKey
497-13284-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STW32NM50N
Beschrijving
MOSFET N CH 500V 22A TO-247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 500 V 22 A (Tc) 190W (Tc) Through-hole TO-247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STW32NM50N Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
62.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1973 pF @ 50 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
190W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
130mOhm @ 11A, 10V