EAST10052GA0
Productnummer DigiKey
1080-1557-2-ND - Tape & Reel (TR)
1080-1557-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1557-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST10052GA0
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen Led-indicatie - Discreet 2,95V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
EAST10052GA0 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,95V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Golflengte - piek
518nm
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,25mm
Grootte lens
1,00mm x 0,50mm