EAST1005BA0
Productnummer DigiKey
1080-EAST1005BA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
1080-EAST1005BA0CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST1005BA0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST1005BA0
Beschrijving
LED BLUE CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Blue 471nm Led-indicatie - Discreet 3,3V 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
EAST1005BA0 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,3V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Kleur
Golflengte - dominant
Golflengte - piek
468nm
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,45mm
Grootte lens
1,00mm x 0,50mm