EAST10052BA0
Productnummer DigiKey
1080-1558-2-ND - Tape & Reel (TR)
1080-1558-1-ND - Cut Tape (CT)
1080-1558-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST10052BA0
Beschrijving
LED BLUE CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Blue Led-indicatie - Discreet 2,8V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EAST10052BA0 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,8V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - piek
468nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Kleur lens
Kleurloos
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Helder
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,25mm
Grootte lens
1,00mm x 0,50mm