RBR3MM40ATFTR
Productnummer DigiKey
RBR3MM40ATFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR3MM40ATFCT-ND - Cut Tape (CT)
RBR3MM40ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR3MM40ATFTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 3A Opbouwmontage PMDU
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RBR3MM40ATFTR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
80 µA @ 40 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
620 mV @ 3 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)