ADP151AUJZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP151AUJZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP151AUJZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP151AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP151AUJZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
ADP151AUJZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
20 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
350 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V