ADP7158ARDZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7158ARDZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 2A 8-SOIC-EP
EDA/CAD-modellen
ADP7158ARDZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
8 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanningsuitval (max.)
0,28V @ 2A