ADP122AUJZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP122AUJZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP122AUJZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP122AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP122AUJZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA TSOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADP122AUJZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
105 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
240 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (10kHz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 300mA