BLM18AG471SH1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM18AG471SH1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 27 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 470 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 550mA 350mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM18AG471SH1D Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 350mOhm |
Fabrikant Murata Electronics | Klasse AEC-Q200 |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Aantal lijnen 1 | Hoogte (max.) 0,037" (0,95mm) |
Impedantie bij frequentie 470 Ohms @ 100 MHz | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Nominale stroom (max.) 550mA | Basisproductnummer |