Glasvezelkabels

Resultaten : 39.644
Fabrikant
3MAdvantech CorpAKYGAAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsATGBICSBanner Engineering CorporationBel Inc.
Serie
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Verpakking
BoxBulkCaseRetailverpakkingSpoelTape & Box (TB)Tape & Reel (TR)TrayZak
Productstatus
ActiefLaatste keer gekochtNiet meer gevolgd bij Digi-KeyVerouderd
1e connector
-AARCAPFCS DuplexE2000FCFC (2)FC DuplexFC/APCFC/APC DuplexFC/PCFC/PC Duplex
2e connector
-AARCAPFCS DuplexE2000E2000/APCE2000/APC DuplexE2000/UPC DuplexFCFC (2)FC DuplexFC/APC
Kabeldiameter
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Kabeltype
-Band, glasvezelBreak-outFiber FanoutGebufferdGebufferde vezelLoopbackTrunkTwin zipVezel die ongevoelig is voor buigen (Bend Insensitive Fiber - BIF)Vezelpatch
Functies
6 st12 st-Adapter, laag rookgehalteBreak-out dragline (speciale kabel voor toepassingen met optische vezels)Demper, scheidbaar snoerIP20IP20, scheidbare kabelIP20, weinig rookontwikkelingIP65, IP67IP66, IP68, IP69KIP66, IP68, IP69K, lage rookwaarde
Type vezel
1,6/1258/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000-
Lengte - totaal
0.05' (16mm)4,13" (105mm), 4,33" (110mm)5,16" (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)7,87" (200mm)8,00" (203mm)0,82' (250mm)0,83' (254mm)11,81" (300mm)
Type
-Duplex, OM1Duplex, OM2Duplex, OM3Duplex, OM4Duplex, OS1Duplex, OS2Duplex, POFEnkele modusEnkele modus, simplexEnkelvoudige modus, OS1Meerdere modi, Duplex, OM5
Klasse
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Bevoorradingsopties
Milieu-opties
Media
Marktplaatsproduct
39.644Resultaten

Weergegeven:
van 39.644
Vergelijken
Onderdeelnr. fabr.
Beschikbare hoeveelheid
Prijs
Serie
Verpakking
Productstatus
1e connector
2e connector
Kabeldiameter
Kabeltype
Functies
Type vezel
Lengte - totaal
Type
Klasse
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
688
Op voorraad
1 : 6,83000 €
Bulk
Bulk
Actief
-
-
0,09" (2,2mm)
Gebufferde vezel
Verzwakker
-
3,3' (1,0m)
POF
-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
290
Op voorraad
1 : 11,52000 €
Bulk
Bulk
Actief
-
-
0,09" (2,2mm)
Gebufferde vezel
Verzwakker
-
16,4' (5,0m)
POF
-
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
228
Op voorraad
350
Fabriek
1 : 16,67000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer
50/125
19,69" (500mm)
Multimode, duplex, OM3
LSZH
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
557
Op voorraad
1.550
Fabriek
1 : 17,01000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Riser, scheidbaar snoer
62,5/125
1,00' (305mm)
Multimode, duplex
FDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
217
Op voorraad
20.350
Fabriek
1 : 17,01000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer
50/125
3,3' (1,0m)
Multimode, duplex, OM3
LSZH
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
474
Op voorraad
1 : 17,30000 €
Bulk
Bulk
Actief
-
-
0,09" (2,2mm)
Gebufferde vezel
Verzwakker
-
32,8' (10,0m)
POF
-
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
855
Op voorraad
1 : 22,33000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer
50/125
16,4' (5,0m)
Multimode, duplex, OM3
LSZH
29
Op voorraad
1 : 162,17000 €
Zak
-
Zak
Actief
ST
LC
-
-
-
50/125
1,00' (305mm)
Multimode, OM3
-
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
47
Op voorraad
1 : 348,49000 €
Bulk
Bulk
Actief
LC Duplex (4)
MTP
0,12" (3,0mm)
-
Plenum
50/125
9,8' (3,0 m)
Multimode, duplex
-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8.936
Op voorraad
6.250
Fabriek
1 : 7,17000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
Toslink-stekker
Toslink-stekker
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
IF 1L1M-0-5
IF 1L1M-0-5
FIBER OPTIC CBL VL-VL POF 500MM
Industrial Fiber Optics
135
Op voorraad
1 : 7,51000 €
Bulk
Bulk
Actief
VersaLink
VersaLink
0,09" (2,2mm)
-
-
-
19,69" (500mm)
POF
-
HFBR-RTD001Z
HFBR-RTD001Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 1M
Broadcom Limited
541
Op voorraad
1 : 12,53000 €
Bulk
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,09" (2,2mm)
Twin zip
Demper, scheidbaar snoer
-
3,3' (1,0m)
POF
-
HFBR-RMD001Z
HFBR-RMD001Z
FIBER OPTIC CBL SC SC POF 1M
Broadcom Limited
389
Op voorraad
1 : 12,53000 €
Bulk
Bulk
Actief
SC Duplex
SC Duplex
0,09" (2,2mm)
Twin zip
Demper, scheidbaar snoer
-
3,3' (1,0m)
POF
-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
129
Op voorraad
1 : 13,50000 €
Box
-
Box
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125
3,3' (1,0m)
Multimode, duplex, OM1
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
217
Op voorraad
1 : 13,93000 €
Box
-
Box
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,08" (2,0mm)
-
-
9/125
3,3' (1,0m)
Singlemode, duplex, OS2
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP020
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Bel Inc.
194
Op voorraad
1 : 14,62000 €
Box
-
Box
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,08" (2,0mm)
-
-
9/125
6,6' (2,0 m)
Singlemode, duplex, OS2
-
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
105
Op voorraad
970
Fabriek
1 : 17,01000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Riser, scheidbaar snoer
62,5/125
6,6' (2,0 m)
Multimode, duplex
FDDI, OFNR
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
249
Op voorraad
1 : 17,30000 €
Bulk
Bulk
Actief
LC
LC
0,09" (2,2mm)
Twin zip
Demper, scheidbaar snoer
-
32,8' (10,0m)
POF
-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
256
Op voorraad
900
Fabriek
1 : 17,31000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
ST (2)
ST (2)
-
Twin zip
Riser, scheidbaar snoer
62,5/125
36,00" (914mm)
Multimode, duplex
FDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
860
Op voorraad
2.430
Fabriek
1 : 17,70000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
ST (2)
-
Twin zip
Riser, scheidbaar snoer
62,5/125
6,6' (2,0 m)
Multimode, duplex
FDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
104
Op voorraad
1.890
Fabriek
1 : 18,46000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Riser, scheidbaar snoer
62,5/125
3,3' (1,0m)
Multimode, duplex
FDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
112
Op voorraad
8.000
Fabriek
1 : 18,79000 €
Bulk
-
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
-
Twin zip
Weinig rookontwikkeling, scheidbaar snoer
50/125
6,6' (2,0 m)
Multimode, duplex, OM3
LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
101
Op voorraad
1 : 19,20000 €
Bulk
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
Gebufferde vezel
-
62,5/125
3,3' (1,0m)
Multimode, duplex
-
HFBR-RMD005Z
HFBR-RMD005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
204
Op voorraad
1 : 19,38000 €
Bulk
Bulk
Actief
-
-
0,09" (2,2mm)
Twin zip
Scheidbare kabel
-
16,4' (5,0m)
POF
-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
296
Op voorraad
900
Fabriek
1 : 19,68000 €
Bulk
Bulk
Actief
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
Gebufferde vezel
-
62,5/125
9,8' (3,0 m)
Multimode, duplex
-
Weergegeven:
van 39.644

Glasvezelkabels


Glasvezelkabels bevatten een glas- of kunststofstreng omgeven door een bekledingsmateriaal.