QSC15024S48
Productnummer DigiKey
1470-QSC15024S48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QSC15024S48
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 154W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 3,2A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
QSC15024S48 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
154 W
Fabr.
Spanning - isolatie
2.25 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, UVLO
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
92%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
Vierde brick
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Apparaatpakket leverancier
Vierde brick
Stroom - uitgang (max.)
3,2A