PFE1000FA-28/T
Productnummer DigiKey
285-2515-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE1000FA-28/T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 1008W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 36A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE1000FA-28/T Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
89%
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Lijnregeling
56mV
Stroom - uitgang (max.)
36A
Belastingsregeling
56mV
Vermogen (watt)
1008 W