PTN0.38RD500
Productnummer DigiKey
1030-PTN0.38RD500-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN0.38RD500
Beschrijving
EXPAND SLEEVING 3/8" X 500' RED
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 500' (152,40m) Rood
Categorie
Lengte
500' (152,40m)
Dikte wand
0,025" (0,64mm)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-70°C ~ 125°C
Verpakking
Bulk
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,375" (9,53mm)
Diameter - binnen, uitgezet
0,500" (12,70mm)