ANT-916-CW-HWR-RPS
Productnummer DigiKey
ANT-916-CW-HWR-RPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT-916-CW-HWR-RPS
Beschrijving
RF ANT 916MHZ WHIP TILT RP-SMA
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
915MHz ISM, LoRa, sensornetwerken, SigFox Spriet, knikbaar RF-antennes 900MHz ~ 930MHz 1,2dBi RP-SMA mannetje Connectormontage
EDA/CAD-modellen
ANT-916-CW-HWR-RPS Modellen
Categorie
Type antenne
Spriet, knikbaar
1
Serie
VSWR
2
Verpakking
Bulk
Versterking
1,2dBi
Aansluiting
RP-SMA mannetje
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Hoogte (max.)
5,591" (142,00mm)
Frequentie (midden/band)
915MHz
Toepassingen
ISM, LoRa, sensornetwerken, SigFox
Frequentiebereik
900MHz ~ 930MHz