ANT-915-IPW1-RPS
Productnummer DigiKey
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT-915-IPW1-RPS
Beschrijving
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Spriet, knikbaar/zwenkbaar RF-antennes 902MHz ~ 930MHz 2,7dBi RP-SMA Connectormontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ANT-915-IPW1-RPS Modellen
Categorie
Aantal banden
1
Fabrikant
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Serie
Return loss
-10,9dB
Verpakking
Zak
Versterking
2,7dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
2 W
RF familie/standaard
Algemeen ISM
Aansluiting
RP-SMA
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Bescherming tegen binnendringen
IP67
Frequentie (midden/band)
915MHz
Type montage
Connectormontage
Frequentiebereik
902MHz ~ 930MHz
Hoogte (max.)
7,992" (203,00mm)