ZWS150BAF-24
Productnummer DigiKey
285-2013-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZWS150BAF-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
ZWS150BAF-24 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
88%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 2,95" B x 1,46" H (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
6.3 A