CUS200M24
CUS200M24
TDK Lambda CUS200M AC DC Converters | Digi-Key Daily
CUS200M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS200M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS200M-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS200M-24 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,22" H (127,0mm x 76,2mm x 31,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
8.4 A