SCS120PW15
Productnummer DigiKey
285-1577-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCS120PW15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SCS120PW15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
85%
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Regelbare uitgang, PFC
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,27" H (127,0mm x 76,2mm x 32,3mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
8 A