ZWS150BAF-15
Productnummer DigiKey
285-2012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZWS150BAF-15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ZWS150BAF-15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 2,95" B x 1,46" H (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
10 A