RWS50B-12
Productnummer DigiKey
285-RWS50B-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RWS50B-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RWS50B-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
84%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
3,20" L x 3,23" B x 1,34" H (81,5mm x 82,0mm x 34,0mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
4.3 A