HWS50A-12/A
Productnummer DigiKey
285-2257-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS50A-12/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HWS50A-12/A Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
81%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
4,72" L x 1,04" B x 3,23" H (119,9mm x 26,4mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
4.3 A