PYD20-72WS05
Productnummer DigiKey
285-PYD20-72WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PYD20-72WS05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 20W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 4A 8,5V - 160V Ingang
EDA/CAD-modellen
PYD20-72WS05 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
4.2 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
85%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
8,5V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
160V
Stroom - uitgang (max.)
4A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
20 W