CQB100W-24S05
Productnummer DigiKey
2034-2809-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CQB100W-24S05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 100W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 20A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CQB100W-24S05 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
86,5%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Module
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
Module
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
20A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
100 W