PFE500S-12 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
TDK-Lambda
Op voorraad: 11
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 33A 85 ~ 265 VAC Ingang
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500S-12
Productnummer DigiKey
285-1493-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE500S-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Functies
Universele ingang
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
82%
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
33A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
500 W