PFE500SA12
PFE500SA12
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500SA-12
Productnummer DigiKey
285-PFE500SA-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PFE500SA-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 396W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 33A 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
PFE500SA-12 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking / doos
11-DIP-module, full brick
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
48mV
Stroom - uitgang (max.)
33A
Belastingsregeling
48mV
Vermogen (watt)
396 W