PAH350S48-12
Productnummer DigiKey
285-PAH350S48-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAH350S48-12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 350W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 29,2A 36V - 76V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAH350S48-12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
350 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
9-DIP-module, 1/2 brick
Spanning - ingang (max.)
76V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
29,2A