ATS-1144-C1-R0
Productnummer DigiKey
ATS1505-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATS-1144-C1-R0
Beschrijving
1/2 BRICK HEATSINK 58X61X11.4MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam Half-brick DC/DC-omvormer Aluminium Topbevestiging
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATS-1144-C1-R0 Modellen
Categorie
Vorm
Rechthoekig, hoekige vinnen
Fabr.
Lengte
2,323" (59,00mm)
Serie
Breedte
2,401" (61,00mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte vin
0,449" (11,40mm)
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
3,90°C/W @ 200 LFM