HWS100-48/ME
Productnummer DigiKey
285-1278-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS100-48/ME
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
87%
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, detectie op afstand, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 1,10" B x 3,23" H (160,0mm x 28,0mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
2.1 A