HWS100A-48/ME
Productnummer DigiKey
285-HWS100A-48/ME-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS100A-48/ME
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS100A-48/ME Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, detectie op afstand, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,32" L x 1,32" B x 3,27" H (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
2.1 A