DRL60-24-1
Productnummer DigiKey
285-2648-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL60-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 2,5A
EDA/CAD-modellen
DRL60-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Vermogen (watt)
60W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2.19" L x 2.13" W x 3.58" H (55.6mm x 54.0mm x 90.9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V