DRL60-12-1
Productnummer DigiKey
285-2647-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL60-12-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 4,5A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRL60-12-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
4,5A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
60W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
87%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2.19" L x 2.13" W x 3.58" H (55.6mm x 54.0mm x 90.9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12V