DRL30-24-1
DRL30-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL30-24-1
Productnummer DigiKey
285-2646-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL30-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 1,25A
EDA/CAD-modellen
DRL30-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,25A
Vermogen (watt)
30W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2.19" L x 1.42" W x 3.58" H (55.6mm x 36.1mm x 90.9mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V