DRL10-24-1
DRL10-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL10-24-1
Productnummer DigiKey
285-2644-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL10-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 10W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 420mA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRL10-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
420mA
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
10W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
87%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,19" L x 0,71" B x 3,58" H (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V