DRL10-12-1
Productnummer DigiKey
285-2643-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL10-12-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 840mA
EDA/CAD-modellen
DRL10-12-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
840mA
Vermogen (watt)
10W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, ITE (commercieel)
Efficiëntie
85%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
Universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,19" L x 0,71" B x 3,58" H (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12V