CUS150M-24/U
Productnummer DigiKey
285-CUS150M-24/U-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS150M-24/U
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS150M-24/U Modellen
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Open frame
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,57" L x 2,52" B x 1,52" H (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
6.25 A