CUS150M-24/A
Productnummer DigiKey
285-CUS150M-24/A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS150M-24/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
CUS150M-24/A Modellen
Categorie
Stroom - uitgang 1
6.25 A
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Omhuld
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,57" L x 2,52" B x 1,57" H (116,0mm x 64,0mm x 39,7mm)
Spanning - uitgang 1
24V