PRPC040SACN-RC
Productnummer DigiKey
S1131EC-40-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRPC040SACN-RC
Beschrijving
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 40 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRPC040SACN-RC Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,320" (8,13mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,648" (16,47mm)
Hoogte isolatie
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
3A per contact
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Meer resources
Op voorraad: 14.206
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere lengte
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM