PRPC035SACN-RC
Productnummer DigiKey
S1131EC-35-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRPC035SACN-RC
Beschrijving
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 35 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRPC035SACN-RC Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,320" (8,13mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,648" (16,47mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,098" (2,50mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Goud
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
Flash
Pitch - mating
Afwerking contact - stijl
Goud
Aantal posities
Materiaal contact
Messing
Aantal rijen
1
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
3A per contact
Aansluiting
Soldeersel
Dikte afwerking contact - stijl
Flash
Type bevestiging
Push-Pull
Basisproductnummer
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Op voorraad: 14206
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM