STPSC20H12DY
Productnummer DigiKey
497-17163-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC20H12DY
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 20A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 20A Through-hole TO-220AC
EDA/CAD-modellen
STPSC20H12DY Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Stroom - sper lekkage bij Vr
120 µA @ 1200 V
Serie
Capaciteit bij Vr, F
1650pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Buis
Soort
Automotive
Status onderdeel
Verouderd
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 20 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)